CESTOVÁNÍ / Zimní aktivity

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: Pixabay
14.12.2018

V areálu golfu v Rožnově jsou strojově upraveny tratě pro běžkování

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Přes dva kilometry běžkařských tras jsou (nejen) na víkend upraveny v golfovém areálu v Rožnově pod Radhoštěm. Na své si přijdou příznivci klasického stylu i bruslení (skate).

Příznivci běžeckého lyžování mohou využít technicky upravenou běžeckou trasu pro klasický i volný styl (skate), která je připravena v golfovém areálu v Rožnově pod Radhoštěm.

Délka okruhu je 2,5 kilometru s tím, že jakmile to počasí a dostatečná sněhová přikrývka dovolí, upraví město i běžecké tratě na Cyklostezce Bečva,“ popsal starosta Rožnova Radim Holiš s tím, že v areálu golfu je nutno dodržovat vyvěšený provozní řád.

Zařízení na úpravu běžeckých stop (skútr a tzv. stoper) zakoupilo v roce 2014 Sdružení Mikroregion Rožnovsko. Úpravu stop má na základě smlouvy na starosti Sportovní klub při ZŠ Videčská, jehož provozní náklady pro tyto práce hradí ze svého grantového systému město Rožnov pod Radhoštěm.

Autor / zdroj: Tomáš Gross

DALŠÍ ČLÁNKY

Rožnov navazuje na úspěšný vánoční plecháček. V nových motivech je rozhledna, muzeum či Radhošť

Město Rožnov navazuje na úspěšné vánoční adventní hrníčky (plecháčky) a připravilo novou sérii plecháčků a také látkových tašek s motivy Rožnova pod R

Manželé Poláchovi oslavili zlatou svatbu

Po 50 letech společného soužití si v sobotu 1. srpna své Ano znovu řekli manželé Oldřiška a Josef Poláchovi z valašskomeziříčské místní části Juřinka.

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí slaví 55 let

Již pětapadesát svíček sfoukne z pomyslném narozeninovém dortu v sobotu 1. srpna Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí. Více než půl století uplynulo od do

DNES SE STALO

ZAJÍMAVOSTI14. srpna 1248

začala stavba kolínské katedrály, která bude trvat celých 632 let.

HISTORIE14. srpna 1431

porazila husitská vojska v bitvě u Domažlic pátou křížovou výpravu vedenou markrabím Friedrichem Braniborským a kardinálem Juliánem Cesarinim.

SPORT14. srpna 1936

se odehrál v rámci letních Olympijských her se v Berlíně první basketbalový zápas.

POZVÁNKA OBRAZEM