VOLNÝ ČAS / Akce pro děti

Děti se zapojí do výzdoby valašskomeziříčského náměstí
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: Envato Elements

Valašské Meziříčí

Také se už těšíte na jaro a velikonoční svátky? Pak máte jedinečnou příležitost zapojit se do akce Vyzdob si své náměstí, kterou připravilo Středisko volného času Domeček ve spolupráci s městem Valašské Meziříčí.

Vyfukuj, stříhej, lep a kresli – takový je podtitul akce s cílem velikonočně nazdobit strom na náměstí.  „Děti a rodiče mohou až do čtvrtka 18. března nosit do Domečku podepsané výrobky s jarní a velikonoční tématikou. Zejména se jedná o malovaná vajíčka, papírové kytičky či ptáčky a další ozdoby. V pondělí 22. března pak jimi vyzdobíme strom na náměstí. Lidé nás při tom budou moci sledovat na webkameře města,“  řekl David Holec, ředitel SVČ Domeček Valašské Meziříčí.

„Hledali jsme způsob, jak v dnešní nelehké době adekvátně oslavit začátek jara a velikonoční svátky a přiblížit je tak dětem. Rozhodli jsme se je zapojit formou akce Vyzdob si své náměstí. Věříme, že děti a rodiče tuto příležitost využijí a pomohou nám oslavit svátky jara,“  uvedla místostarostka Yvona Wojaczková a doplnila:  „Za město pak zároveň velkými kraslicemi a dalšími výrobky vyzdobíme nejen náměstí, ale také první nádvoří zámku Žerotínů. Při dodržení všech aktuálně platných hygienických opatřeních si občané budou moci výzdobu prohlédnout během celých velikonočních svátků.“

Autor / zdroj: Jakub Mikuš

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.