KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Krytý bazén s tobogánem v Rožnově pod Radhoštěm
Krytý bazén v Rožnově láká na tobogán, parní lázeň i masážní bazén. Komu vyhládne, může využít restauraci
Krytý bazén s tobogánem v Rožnově pod Radhoštěm 
Autor / zdroj foto: Krytý bazén s tobogánem Rožnov pod Radhoštěm

Krytý bazén s tobogánem v Rožnově pod Radhoštěm / Rožnov pod Radhoštěm

Velký plavecký bazén, dětský bazén, tobogán dlouhý 44 metry, dámská a pánská parní lázeň, masážní trysky nebo vodní masážní chrlič. To všechno mohou využít návštěvníci Krytého bazénu s tobogánem v Rožnově pod Radhoštěm.

Velký plavecký bazén, jehož hloubka je od 1,2 do 1,6 metru, mívá teplotu do 29°C. Voda v dětském bazénu pak do 30°C. Jeho hloubka je od 0,4 do 0,8 metru. Spoustu zábavy a legrace můžete zažít na 44 metry dlouhém tobogánu s dojezdem do velkého bazénu do hloubky 1,3 metru.

Návštěvníkům bazénu jsou k dispozici také dámská a pánská parní lázeň s teplotou od 46°C do 52°C včetně ochlazovacích bazénků a studené sprchy. Nechybí ani čtyři masážní trysky umístěné v boku-stěně bazénu, dále tři dnové masážní trysky - vodní, vzduchová a kombinaci voda vzduch či vodní masážní chrlič. U velkého bazénu je také umístěn masážní bazén s teplotou vody do 35°C a s kapacitou 5 míst na 25 minut. Masážní bazén se platí samostatně.

V případě, že by vám vyhládlo, můžete využít zdejší restaurace.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Krytého bazénu s tobogánem v Rožnově pod Radhoštěm.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.