KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Součástí Krytého bazénu ve Valašském Meziříčí je také dětský bazének.
Děti se vyřádí na šplhací síti či v divoké řece. Náročnější uspokojí wellness centrum s několika saunami
Součástí Krytého bazénu ve Valašském Meziříčí je také dětský bazének. 
Autor / zdroj foto: Krytý bazén Valašské Meziříčí

Krytý bazén Valašské Meziříčí / Valašské Meziříčí

Děti zaujmou bazénové atrakce, jako např. šplhací síť, divoká řeka, houpací bazén nebo oblíbený tobogán. Pro starší jsou tady přichystány lehátka se vzduchovou masáží, relaxace ve whirlpoolech nebo parní kabina přímo v komplexu relaxačního bazénu. Krytý bazén ve Valašském Meziříčí tak nabízí spoustu atrakcí pro milovníky vodních hrátek.

Plavecký bazén
Pro milovníky kondičního plavání je k dispozici plavecký bazén s celkem 5 drahami. Zájemci si mohou jednotlivé dráhy pronajmout pomocí online rezervačního systému.

Rekreační bazén
Pro relaxaci a regeneraci slouží komplex rekreačních bazénů s teplotou bazénů 31-34°C. Na krajích jsou rozmístěny masážní sprchy a uprostřed je vodní spirála. 

Dětský bazén
O vaše ratolesti se nemusíte bát. K dispozici je totiž také dětský bazének s výškou vody 40cm, ve kterém si děti užijí zábavu do sytosti.

Wellness
Pro náročnější jedince je v 1. patře wellness centrum s několika saunami, whirlpoolem, klidovou zónou a také suchým barem, kde se mohou občerstvit. 

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Krytého bazénu Valašské Meziříčí

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.