KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Vsetínské koupaliště je využívané v letních měsících.
Vsetínské koupaliště nabízí dva bazény. Děti zabaví stříkající zvířátko, vodní ježek či vodní zvon
Vsetínské koupaliště je využívané v letních měsících.  
Autor / zdroj foto: archiv Koupaliště Vsetín

Koupaliště Vsetín / Vsetín

Areál nekrytého umělého koupaliště se nachází na břehu Vsetínské Bečvy u Střední průmyslové školy ve Vsetíně. Koupaliště je využíváno v letních měsících. Návštěvníkům nabízí víceúčelový i dětský bazén. K dispozici je také bufet s občerstvením.

Víceúčelový bazén s rozměry 25 x 13,5 x 1,1 - 1,8 metru je opatřen vstupem pro imobilní osoby. Je rozdělen na plaveckou část a část pro neplavce; v části pro neplavce je nainstalován houpací bazén, odpočívadlo s masážními a vzduchovými tryskami a dvěma vodními chrliči.

Dětský bazén o rozměrech 13,0 x 7,0 x 0,1 - 0,3 metru, je rozdělen na dvě části propojené skluzavkou a spojovacím vodním schodištěm s nerezovým madlem, a je opatřen atrakcemi - stříkající zvířátko, vodní ježek, vodní zvon.

Součástí areálu je provozně sociální objekt s nezbytnými hygienickým a sociálním zázemím vybavený hygienickými zařízeními oddělenými pro muže a ženy (šatny, sprchy, WC), 2x WC včetně sprch a umyvadel pro imobilní a bufetem pro prodej občerstvení a navazující rekreační travnatou slunící plochou.

Dále je v areálu umístěno víceúčelové sportovní hřiště s umělým odpruženým povrchem, čtyři  fitness prvky pro dospělé a dětské houpačky.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.