MAGAZÍN / Gastronomie

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: Ing. Renata Votrubová
16.7.2019

Pátek bude znovu patřit farmářskému trhu na náměstí

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Každé dva týdny nabízejí lokální prodejci své zboží v rámci farmářských trhů na valašskomeziříčském náměstí. Nejinak tomu bude v pátek 19. července.

„Návštěvníci se mohou opět těšit na produkty lokálních prodejců a farmářů. K prodeji budou sýrové i masové speciality, domácí zelenina a ovoce, domácí marmelády, sirupy, koření a ovocná vína,“ vyjmenovala Karolína Gerhardtová z oddělení rozvoje města.

Tradiční bude i doba konání akce. Stánkaři své zboží začnou nabízet okolo osmé hodiny ranní a zdrží se do vyprodání zásob.

„Rádi bychom vyšli vstříc občanům, kteří nemají možnost v dopoledních hodinách na trhu nakoupit. Letos jsme proto připravili také tři sobotní termíny farmářských trhů. Konkrétně jde o 17. srpen, 14. září a 26. říjen,“ připomněla Gerhardtová.

Autor / zdroj: Lukáš Martinek

DALŠÍ ČLÁNKY

Rožnov navazuje na úspěšný vánoční plecháček. V nových motivech je rozhledna, muzeum či Radhošť

Město Rožnov navazuje na úspěšné vánoční adventní hrníčky (plecháčky) a připravilo novou sérii plecháčků a také látkových tašek s motivy Rožnova pod R

Manželé Poláchovi oslavili zlatou svatbu

Po 50 letech společného soužití si v sobotu 1. srpna své Ano znovu řekli manželé Oldřiška a Josef Poláchovi z valašskomeziříčské místní části Juřinka.

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí slaví 55 let

Již pětapadesát svíček sfoukne z pomyslném narozeninovém dortu v sobotu 1. srpna Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí. Více než půl století uplynulo od do

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM