AKTUÁLNĚ / Aktuálně

Popis:
Autor / zdroj: MěÚ Rožnov p. R.
9.8.2019

Rožnov vydal nový kalendář na rok 2020

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Kalendář reprezentativních fotografií města pro rok 2020 vydalo město Rožnov pod Radhoštěm. Obsahem kalendáře jsou fotografie zařazené do publikace města Rožnov pod Radhoštěm – brána Beskyd, srdce Valašska, kterou město vydalo před dvěma lety při příležitosti svého 750. výročí. 

Každý měsíc kalendáře znamená jednu zajímavou fotku z Rožnova. „V kalendáři jsou fotografie z Masarykova náměstí, z Jurkovičovy rozhledny, nechybí architektura Jana Kobzáně v Zahumení a samozřejmě také fotografie z Valašského muzea v přírodě. Kalendář vychází z fotografií, které město použilo do své reprezentativní publikace Rožnov pod Radhoštěm – brána Beskyd, srdce Valašska, která vyšla v roce 2017 v rámci oslav 750. výročí města,“ uvedl Martin Beníček, vedoucí Oddělení kultury a cestovního ruchu MěÚ Rožnov.  

Kalendář města na rok 2020, který může být třeba dobrým tipem na dárek, je v prodeji v turistickém informačním centru na Masarykově náměstí za cenu 95 korun.

 

Autor / zdroj: Marek Havran

DALŠÍ ČLÁNKY

Rožnov navazuje na úspěšný vánoční plecháček. V nových motivech je rozhledna, muzeum či Radhošť

Město Rožnov navazuje na úspěšné vánoční adventní hrníčky (plecháčky) a připravilo novou sérii plecháčků a také látkových tašek s motivy Rožnova pod R

Manželé Poláchovi oslavili zlatou svatbu

Po 50 letech společného soužití si v sobotu 1. srpna své Ano znovu řekli manželé Oldřiška a Josef Poláchovi z valašskomeziříčské místní části Juřinka.

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí slaví 55 let

Již pětapadesát svíček sfoukne z pomyslném narozeninovém dortu v sobotu 1. srpna Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí. Více než půl století uplynulo od do

DNES SE STALO

POZVÁNKA OBRAZEM