SPORT

Druhý mečbol proti Vsetínu Motor využil a zahraje si baráž
Hokej 23.3.2019

Českobudějovičtí hokejisté jeli do Vsetína s jasným cílem – ukončit semifinálovou sérii a postoupit do baráže. Dvě trefy v druhé třetině plán uskutečnily.

Vsetín postupuje do semifinále, Prostějovu obrat nevyšel
Hokej 13.3.2019

Valaši zvládli rozhodující utkání vypjaté série s prostějovskými Jestřáby a postupují do semifinále. Vsetín tak naplnil cíl, který si vytyčil před sezonou a o možnost účasti v extraligové baráži vyzve českobudějovický Motor.

Prostějov si vybojoval rozhodující sedmou bitvu proti Vsetínu
Hokej 11.3.2019

K play-off patří velké příběhy a jeden takový píše družina Jiřího Vykoukala. Jestřábi dokázali vyhrát na ledě Vsetína, snížit sérii a v domácím utkání předvedli jeden z nejpovedenějších výkonů v novodobé historii klubu.

Luboš Rob nasměroval Vsetín k zisku prvního bodu v sérii
Hokej 2.3.2019

Vsetín zahájil utkání aktivně a první vlnu radosti na Lapači rozpoutal přesnou trefou Luboš Rob. Tentýž hráč obstaral také uklidňující druhou trefu v prostředním dějství.

Vsetín oplatil Litoměřicím porážku
Hokej 15.2.2019

Těsná výhra po fotbalovém výsledku a bleskový návrat na druhé místo. Vsetín na Lapači oplatil Litoměřicím porážku z konce ledna a David Gába si po skvělém výkonu připsal čisté konto.

Vsetín nasázel ústí desítku
Hokej 27.1.2019

Podruhé v sezóně dosáhli hokejisté VHK Vsetín dvouciferného vítězství. Kanonádu odneslo Ústí nad Labem a Vsetín si vítězstvím upevnil druhou příčku tabulky.

Havířov zastavil sérii proher a ukončil vítězné tažení Vsetína
Hokej 24.1.2019

Hned dvě série skončily zásluhou výkonu hokejistů Havířova. AZ vyhrál po čtyřech porážkách v řadě a ukončil šňůru sedmi výher Vsetína.

Vsetín sestřelil Kladno a dostal se na kontakt prvního místa
Hokej 20.1.2019

Středočeši začali na Lapači dobře a již v 17. vteřině hry otevřel skóre Brendon Nash, jenže to bylo ze strany Rytířů vše. Vsetín ještě v první třetině skóre otočil a ve zbytku utkání dokázal odskočit do bezpečného náskoku, který nakonec činil rozdíl pěti branek.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Valaši na svém ledě předvedli famózní obrat, odnesla jej Třebíč
Hokej 17.12.2018

První třetina nedopadla ze vsetínského pohledu vůbec dobře. Třebíč do zápasu vletěla a v 9. minutě už vedla o tři branky. Valaši se pak hrnuli do ofenzivy, přesná střela se ne a ne objevit. V 34. minutě prolomil tuto smůlu Rob, čas Vsetína měl ale teprve přijít. Valaši totiž ve třetí třetině otočili třemi brankami skóre a přidávají osmé domácí vítězství v řadě.

Přestřelku Kladna se Vsetínem rozhodly Zikmundovy dva góly ze třetí části
Hokej 10.12.2018

Kladno začalo proti útočnému Vsetínu velmi dobře a díky trefě Tomáše Plekance šlo rychle do vedení. Po soupeřově srovnání vrátil Rytířům vedení Daniel Kružík a posléze navýšil Jakub Strnad. Valaši v úvodu třetího dějství dokázali podruhé vyrovnat, jenže dvakrát udeřil Ladislav Zikmund.

Takticky skvěle zvládnuté utkání přineslo Prostějovu výhru nad Vsetínem
Hokej 6.12.2018

Utkání zpočátku neodpovídalo předpovědím, že v soubojích těchto týmů padá spousta branek. První třetina skončila 0:0, ale poté se s góly roztrhl pytel. Žálčík a Starý poslali Jestřáby do vedení 1:0 a 2:1. Vítěznou branku vstřelil v 46. minutě Jan Zdráhal.

Vsetín doma poprvé zdolal Přerov
Hokej 29.11.2018

Poprvé od návratu do Chance ligy zdolali vsetínští hokejisté na domácím ledě celek Přerova. Na Lapači bylo od prvních minut k vidění důrazné utkání, ve kterém měli vsetínští optickou převahu, dobře bránící Zubři je ale příliš do šancí nepouštěli.

Vsetín deklasoval vedoucí Jihlavu
Hokej 25.11.2018

Skvělé představení před televizními kamerami předvedli hokejisté VHK Vsetín. V souboji s vedoucím celkem tabulky z Jihlavy od prvních prvních minut jasně dominovali. Vsetín rozdrtil lídra tabulky 9:2.

Rožnovanka Vendula Krupová je mistryní světa
Sport 14.11.2018

Rožnov se může pochlubit čerstvou mistryní světa. Vendula Krupová zvítězila na světovém šampionátu v Kanadě ve sportovním odvětví tradiční karate.

Rožnov bude hostit běžce i olympioniky. O víkendu se uskuteční Běh rodným krajem Emila Zátopka
Běh 21.9.2018

Už tuto sobotu se v Rožnově pod Radhoštěm bude sportovat. Závodní běžci se zúčastní 16. ročníku Běhu rodným krajem Emila Zátopka a pro malé sportovce připravilo město dětské běhy v areálu Dřevěné městečko Valašského muzea v přírodě.