MAGAZÍN / Gastronomie

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
16.7.2019

Pátek bude znovu patřit farmářskému trhu na náměstí

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Každé dva týdny nabízejí lokální prodejci své zboží v rámci farmářských trhů na valašskomeziříčském náměstí. Nejinak tomu bude v pátek 19. července.

„Návštěvníci se mohou opět těšit na produkty lokálních prodejců a farmářů. K prodeji budou sýrové i masové speciality, domácí zelenina a ovoce, domácí marmelády, sirupy, koření a ovocná vína,“ vyjmenovala Karolína Gerhardtová z oddělení rozvoje města.

Tradiční bude i doba konání akce. Stánkaři své zboží začnou nabízet okolo osmé hodiny ranní a zdrží se do vyprodání zásob.

„Rádi bychom vyšli vstříc občanům, kteří nemají možnost v dopoledních hodinách na trhu nakoupit. Letos jsme proto připravili také tři sobotní termíny farmářských trhů. Konkrétně jde o 17. srpen, 14. září a 26. říjen,“ připomněla Gerhardtová.

Autor / zdroj: Lukáš Martinek

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Zámek Vsetín zve na Konopný den

Bohatý program nejen pro dospělé, ale i děti, nabídne akce s názvem Konopný den, která proběhne v sobotu 26. října na zámku Vsetín.

Post

Plánujete svatbu? Známe termíny pro rok 2020

Radní schválili termíny a místa konání svatebních obřadů v roce 2020. Kromě již tradiční obřadní síně a kaple zámku Žerotínů nabízí radnice nově také

Post

S čipovou kartou bude MHD ve Valašském Meziříčí levnější

Od pondělí 4. listopadu vejdou v platnost nové přepravní a tarifní podmínky městské hromadné dopravy ve Valašském Meziříčí a s nimi také nová povinnos

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA