AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
9.5.2019

Opět vloupání do vozidel, nenechávejte věci na sedadlech

ZLÍNSKO

Dvě vloupání do osobních vozidel, která měli jejich majitelé zaparkovaná ve zlínské části Letná, prověřují policisté z obvodního oddělení ve Zlíně. Za krádež hrozí pachateli nebo pachatelům trest odnětí svobody až na dva roky.

Na konci dubna se zloděj vloupal do osobního vozidla Škoda Fabia. Rozbil okno zadních dveří a ze zadního sedadla odcizil kameru včetně ramenní opěrky. Škoda, která vznikla odcizením, se vyšplhala na sedm tisíc korun.

Druhé vloupání do vozidla ve stejné lokalitě se odehrálo v noci z pondělí na úterý. Zloděj se tentokrát vloupal do osobního vozidla Opel Astra. Rozbil přední okno a ze sedačky odcizil sportovní plátěnou tašku, v níž bylo dětské sportovní vybavení. Ze středové přihrádky vzal navíc menší finanční hotovost. Majitelce vozidla způsobil krádeží a poškozením vozidla celkovou škodu za téměř pět tisíc korun.

 Upozornění pro řidiče:

Obě krádeže spojuje stejná příčina. Majitelé odcizených věcí měli tyto předměty položené viditelně na sedadlech, čímž přilákali pozornost zlodějů.

Opětovně proto připomínáme, abyste nikdy nenechávali cenné předměty ve vozidle na viditelném místě.

Autor / zdroj: Monika Kozumplíková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Zámek Vsetín zve na Konopný den

Bohatý program nejen pro dospělé, ale i děti, nabídne akce s názvem Konopný den, která proběhne v sobotu 26. října na zámku Vsetín.

Post

Plánujete svatbu? Známe termíny pro rok 2020

Radní schválili termíny a místa konání svatebních obřadů v roce 2020. Kromě již tradiční obřadní síně a kaple zámku Žerotínů nabízí radnice nově také

Post

S čipovou kartou bude MHD ve Valašském Meziříčí levnější

Od pondělí 4. listopadu vejdou v platnost nové přepravní a tarifní podmínky městské hromadné dopravy ve Valašském Meziříčí a s nimi také nová povinnos

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA