AKTUÁLNĚ / Aktuálně

Popis:
9.8.2019

Rožnov vydal nový kalendář na rok 2020

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Kalendář reprezentativních fotografií města pro rok 2020 vydalo město Rožnov pod Radhoštěm. Obsahem kalendáře jsou fotografie zařazené do publikace města Rožnov pod Radhoštěm – brána Beskyd, srdce Valašska, kterou město vydalo před dvěma lety při příležitosti svého 750. výročí. 

Každý měsíc kalendáře znamená jednu zajímavou fotku z Rožnova. „V kalendáři jsou fotografie z Masarykova náměstí, z Jurkovičovy rozhledny, nechybí architektura Jana Kobzáně v Zahumení a samozřejmě také fotografie z Valašského muzea v přírodě. Kalendář vychází z fotografií, které město použilo do své reprezentativní publikace Rožnov pod Radhoštěm – brána Beskyd, srdce Valašska, která vyšla v roce 2017 v rámci oslav 750. výročí města,“ uvedl Martin Beníček, vedoucí Oddělení kultury a cestovního ruchu MěÚ Rožnov.  

Kalendář města na rok 2020, který může být třeba dobrým tipem na dárek, je v prodeji v turistickém informačním centru na Masarykově náměstí za cenu 95 korun.

 

Autor / zdroj: Marek Havran

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Zámek Vsetín zve na Konopný den

Bohatý program nejen pro dospělé, ale i děti, nabídne akce s názvem Konopný den, která proběhne v sobotu 26. října na zámku Vsetín.

Post

Plánujete svatbu? Známe termíny pro rok 2020

Radní schválili termíny a místa konání svatebních obřadů v roce 2020. Kromě již tradiční obřadní síně a kaple zámku Žerotínů nabízí radnice nově také

Post

S čipovou kartou bude MHD ve Valašském Meziříčí levnější

Od pondělí 4. listopadu vejdou v platnost nové přepravní a tarifní podmínky městské hromadné dopravy ve Valašském Meziříčí a s nimi také nová povinnos

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA