AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Noví občánci Valašského Meziříčí na radnici města.
Noví občánci Valašského Meziříčí na radnici města.
12.10.2018

Valašské Meziříčí přivítalo nové občánky. Čtyři děvčata a pět kluků

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

V obřadní síni valašskomeziříčské radnice ve středu 10. října proběhlo další slavnostní vítání občánků. Tentokrát se sešlo devět miminek – čtyři děvčátka a pět kluků. Slavnostního obřadu se ujal starosta města Robert Stržínek.

„Vážím si toho, že jste přijali naše pozvání na radnici. Těší mě, že mohu osobně přivítat nové občánky našeho města. Všem dětem bych chtěl popřát hodně zdraví a šťastný domov, rodičům pak mnoho radosti a úsměvů jejich dětí,“ uvedl při obřadu Robert Stržínek.

Maminky dostaly při této příležitosti kytičku a děti drobné dárky. Rodiče podepsali pamětní list. O doprovodný program se postaraly děti z mateřské školy Vyhlídka.

Další vítání občánků proběhne 24. října.

Autor / zdroj: Renata Votrubová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Stav krajských silnic na Zlínsku se i nadále zlepšuje

Poslední hodnocení stavu povrchu vozovek silnic II. a III. třídy ve Zlínském kraji potvrdilo dlouhodobý trend postupného mírného zlepšování jejich kva

Post

Rožnovanka Vendula Krupová je mistryní světa

Rožnov se může pochlubit čerstvou mistryní světa. Vendula Krupová zvítězila na světovém šampionátu v Kanadě ve sportovním odvětví tradiční karate.

Post

Masarykovo náměstí ozdobí vánoční strom a betlém

Rožnovské Masarykovo náměstí ozdobí na konci listopadu vánoční strom a betlém. Desetimetrový smrk ztepilý věnovala městu rodina Mrhálkova z Vigantic.

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě